فیلم شرینک پلی الفین (POF)

خرید و استعلام قیمت نایلون شرینک پلی الفین

محصولات

نقد و بررسی

نایلون شیرینگ پلی الفین (Polyolefin shrink film) از قابلیت انعطاف پذیری و جمع شوندگی بالایی برخوردار است. این محصول از نظر کمی و کیفی در مقایسه با انواع مشابه بسیار مقرون به صرفه است. و برای بسته بندی و شیرینگ انواع کالاها کاربرد دارد. نایلون شیرینگ POF (پی او اف) به صورت فولد شده و در عرض های استاندارد و متراژ مشخص ارائه می‌شود. نایلون پلی الفین(POF) یکی از نوع های پلاستیک های حرارتی شیرینگ بسته بندی است که به عنوان برترین نوع شیرینگ در دنیا شناخته می شود . پلی الفین به علت چاپ پذیری بالاتر، شفافیت و جمع پذیری بهتر ، جنس نرم و قابل تماس با مواد غذایی (استاندارد های بهداشتی) به عنوان برتین نوع شیرینگ انتخاب شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با قیمت خرید نایلون شیرینگ پلی الفین (POF)  باهم به طور مختصر صحبت کنیم.

نایلون-شیرینگ-پلی-الفین-(POF)-خرید-و-قیمت

نحوه خرید و قیمت نایلون شیرینگ پلی الفین (POF)

در ویکی نایلون شما می‌توانید نایلون شیرینگ پلی الفین (POF) مورد نظر خود را متناسب با ابعاد و اندازه‌های دلخواه، افزودنی مورد نظر، ضخامت‌، رنگ، نو نایلون کشاورزی و… سفارشی سازی کنید ما در اینجا به شما کمک می‌کنیم تا با بهترین قیمت، نایلون شیرینگ پلی الفین  مورد نظر خود را، از بین تعدادی پیشنهادات تولیدکننده، انتخاب و خریداری کنید. ویکی نایلون تامین کننده شیرینگ پلی الفین (POF) مفتخر است که شما را در زمینه مشخصات و ارائه بهترین قیمت خرید فیلم شیرینگ POF (پلی الفین) راهنمایی کند.

کافی است که شما با همکاران ما ارتباط بگیرید و نوع درخواست خود را مطرح کنید، همکاران ما بالافاصله، بهترین قیمت روز نایلون شیرینگ pof را با مشخصات شما، در بین تولید کنندگان جستجو کرده و بهترین نوع نایلون شیرینگ پی او اف را خدمت شما اعلام می‌کنند.

مزایای نایلون شیرینگ POF

نایلون شیرینگ پلی الفین (POF) مزایای زیادی نسبت به محصولات مشابه دارد، نایلون شیرینگ پلی الفین بسیار با دوام و چند منظوره است که کیفیت بالایی دارد. این نوع فیلم، در بسیاری از موارد، جایگزین  فیلم  شرینگ PVC  شده است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پلی الفین قدرت کشش بالا، صافی و شفافیت آن برای بسته بندی کالا است. به دلیل قدرت کشسانی بالای  POFها این فیلم ها معمولا در ضخامت‌های کم تولید می‌شوند. برخی از مزایای این محصول عبارت اند از:

 • فیلم های نایلونی POF دوست دار محیط زیست بوده و به آسانی بازیافت می شود.
 • به دلیل جرم واحد حجم پایین، قیمت هر متر مربع آن نسبت به فیلم پی وی سی ارزان تر و به صرفه تر است.
 • با گذشت زمان زرد و شکننده نمی‌شود.
 • نایلون پلی الفین نسبت به نایلون پی وی سی قابلیت انعطاف پذیری بیشتری دارد و به سهولت پاره نمی‌شود.
 • به دلیل چند لایه بودن، محصولات بسته بندی شده با این فیلم بسیار محکم و شکیل خواهند بود.
 • مقاومت مناسبی در مقابل سوراخ شدن از خود نشان می دهد.
 • هر زمان که شفافیت و ماندگاری مطرح باشد، فیلم پلی الفین نتایج بهتری را از خود به نمایش می‌گذارد.
 • برای بسته بندی محصولات به صورت چند تایی مناسب است.
 • نایلون شیرینگ POF برخلاف پی وی سی، به دلیل نداشتن مواد شیمیایی مضر می‌تواند در تماس با مواد غذایی باشد.
 • نایلون شیرینگ POF در زمان دوخت و شرینک شدن برای بسته بندی محصول، پاره نمی‌شود.
 • برخلاف فیلم پی وی سی، فیلم پلی الفین در طی فرآیند شرینک و دوخت هیچ گونه بوی نامطبوع و یا دودی  از خود متصاعد نمی‌کند.
 • اغلب ماشین آلات شرینک پک که برای فیلم پی وی سی استفاده می شوند،
 • می توانند برای فیلم پلی الفین نیز به کار گرفته شوند.
 • دمای شیرینگ پذیری هر دو نوع فیلم تقریبا یکسان است و از این رو انتقال از نایلون پی وی سی به نایلون شیرینگ (POF) پلی الفین به سهولت انجام می شود.

معایب POF

 • به نسبت سایر شیرینگ ها قیمت بالایی دارند.
 • برای جلوگیری از محبوس شدن هوا و سطح برآمده روی بسته بندی، ممکن است نیاز باشد، روی بسته‌ها سوراخ ایجاد شود.

مزایای-نایلون-شیرینگ-POF

مشخصات نایلون شیرینگ پلی الفین (POF)

 1. نایلون شیرینگ پلی الفین (POF) از قابلیت انعطاف پذیری و جمع شوندگی بسیار بالا برخوردار است.
 2. این فیلم دارای جرم حجمی ۰/۸۹۷ است.
 3. نایلون شبرینگ POF به صورت نرم و با ضخامت ۱۲ ، ۱۵ ، ۱۷ ، ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۰ میکرون تولید می‌شود.
 4.  با توجه به متغییر بودن ابعاد کالاها، از این فیلم در عرض های ۶۰ ،۵۰ ، ۴۵ ، ۴۰ ، ۳۵ ، ۳۰ ، ۲۵ ، ۲۰ سانتیمتر و دیگر اندازه های سفارشی استفاده می‌شود.
 5.  عرض های دلخواه و سفارشی نایلون شیرینگ پلی الفین (POF) با توجه به نیاز مشتری در ویکی نایلون امکان پذیر است.
 6. همچنین امکان سفارش و تولید شرینک پی او اف بصورت پاکتی نیز  وجود دارد.
 7. و عموما بر اساس وزن خالص به کیلوگرم در بازار ارائه می‌شود.

تفاوت بین نایلون شیرینگ، نایلون  pof و نایلون pvc

 • نایلون شیرینگ pof و pvc بسته بندی با ضخامت کم است که بیشتر به عنوان یک روکش روی بسته بندی استفاده می شود ( همانند روکش پاکت سیگار یا بطری های آبمیوه )
 • اما نایلون شیرینگ به عنوان بسته بندی مادر استفاده می شود که دارای ضخامت بالایی است و قابلیت حمل بار را هم دارد . ( همانند بسته بندی ۶ تایی آب معدنی )
 • نایلون شیرینگ pvc: شیرینگ پی وی سی دارای جنسی خشک با انعطاف پذیری کم است ، که بیشتر به عنوان یک لایه محافظتی برای به دور ماندن کالا از گرد و غبار مورد استفاده قرار می گیرد .
 • نایلون شیرینگ pof : پلی الفین در واقع ارتقا یافته پی وی سی است که درای جنسی نرم با انعطاف پذریی بالا و چاپ پذری بهتر اما نازک‌تر است .

کاربرد نایلون شیرینگ پلی الفین

 • از کاربردهای مهم این نوع فیلم در بسته بندی می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • مواد غذایی و نوشیدنی ها، لوازم بهداشتی و آرایشی، مواد دارویی، لوازم صوتی و تصویری،
 • اسباب بازی ، لوازم ورزشی ، کالاهای تبلیغاتی ، پلاستیک ، قطعات ، کتب و …

مشخصات-نایلون-شیرینگ-پلی-الفین-(POF)

ویژگی نایلون شیرینگ پلی الفین (POF)

قابلیت چاپ پذیری بالا

یکی دیگر از دلایلی که باعث شده رول شیرینگ پلی الفین به عنوان بهترین نوع شیرینگ شناخته شود، قابلیت چاپ پذیری در طیف رنگی گسترده است که به علت مقاومت بالا و حرارت پذیری مناسب باعث شده کم‌ترین بهم ریختگی در طرح چاپی را را بر روی این نوع مشاهده شود.

شیرینگ پذیری بهتر (جمع شوندگی)

یکی دیگر از دلایلی که باعث شده این نوع بهتر از دیگر موارد شناخته شود خاصیت جمع شوندگی بهتر است که باعث می‌شود:

  • به علت مقاومت بالا و جمع شوندگی استاندارد باعث می شود تا محصولاتی که دارای اشکال نامتعارف یا لبه های تیز هستند بدون هیچ مشکلی بسته بندی شود .
  • به غیر از این که نایلون پلی الفین دارای خاصیت چاپ پذیری بالا تری است ، به علت جمع شوندگی استاندارد کمترین بهم ریختگی در چاپ روی این نوع مشاهده می شود .

دیگر قابلیت فیلم پلی الفین می توان به شفافیت بالا ، جنس نرم و امکان تماس با مواد غذایی اشاره کرد که باعث شده یکی از بهترین انتخاب ها برای بسته بندی حرارتی کالا یا مواد خوراکی باشد.

«در بین همه نایلون‌های بسته بندی شرینک  موجود، یکی ار بهترین نوع این نایلون، برای بسته بندی و شکل دهی به کالا یا محصول نایلون شیرینگ پلی الفین (POF) است. همین لیبل شیرینگ پی او اف اگر نبود، تولید کنندگان نسبت به یک‌دیگر فروش برتری نداشتند. یکی از خاصیت‌های مهم نایلون شیرینگ pof، شکل دادن به محصول، و در نتیجه فروش بهتر محصول است. رول شیرینگ POF زیبایی خاصی را به محصولات شما ‌می‌بخشد و از محصولات شما بعد از هنگام تولید محافظت می‌کند. قیمت خرید نایلون شیرینگ پلی الفین (POF) در این بازار، هرروز پیگیری دارد.»

کلام آخر

در این صفحه با صفر تا صد نایلون شیرینگ پلی الفین آشنا شدید، همچنین تفاوت نایلون  پلی الفین (POF) با شیرینگ ساده و شیرینگ PVC را متوجه شدیم. باتوجه به مشخصات و ویژگی‌ های نایلون شیرینگ پلی الفین (POF)، نیاز خود را ببررسی کنید، و با توجه به مشخصات موجود، با ویکی نایلون تماس بگیرید و نایلون شیرینگ POF خود را سفارشی سازی کنید، تا کارشناسان ما بهترین قیمت خرید روز نایلون شیرینگ پلی الفین (POF) را برای شما پیدا کنند، و با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست