نایلون کشاورزی

 • سفارش انواع نایلون عریض کشاورزی 
 • ارائه کننده بهترین قیمت خرید نایلون کشاورزی 
 • پذیرش سفارش انواع نایلون کشاورزی متناسب با ابعاد و اندازه‌های دلخواهی

دسته‌بندی محصولات نایلون کشاورزی

نقد و بررسی

در صنعت کشاورزی یکی از محصولاتی که بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است، نایلون کشاورزی است. این نایلون‌ها انواع مختلفی دارد و در بخش های مختلف کشاورزی و همچنین خارج از صنعت کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرذ. نایلون عریض کشاورزی، نایلونی است بر پایه پلی اتیلن تولید می‌شود، این محصولات، جهت مصارف کشاورزی از آن‌ها استفاده می‌شود. امروزه پلاستیک کشاورزی باعث روند بهبود در تولیدات کشاورزی شده است، این که به چه صورت؟ باید دیدکه چگونه در روند بهبود کشاورزی تاثیر می‌گذارد، باما همراه باشید تا در رابطه با ویژگی‌ها و فواید  نایلون عریض کشاورزی، باهم بررسی کنیم و سپس یه  مورد بررسی نحوه خرید و قیمت نایلون کشاورزی بپردازیم.

نایلون کشاورزی

نحوه خرید و قیمت نایلون کشاورزی

در ویکی نایلون شما می‌توانید نایلون کشاورزی مورد نظر خود را متناسب با ابعاد و اندازه‌های دلخواه، افزودنی مورد نظر، ضخامت‌، رنگ، نوع نایلون کشاورزی و… سفارشی سازی کنید ما در اینجا به شما کمک می‌کنیم تا با بهترین قیمت، نایلون کشاورزی مورد نظر خود را، از بین تعدادی پیشنهادات تولیدکننده، انتخاب و خریداری کنید. ویکی نایلون تامین کننده انواع نایلون کشاورزی مفتخر است که شما را در زمینه مشخصات و ارائه بهترین قیمت خرید نایلون عریض کشاورزی راهنمایی کند.

کافی است که شما با همکاران ما ارتباط بگیرید و نوع درخواست خود را مطرح کنید، همکاران ما بالافاصله، بهترین قیمت روز نایلون کشاورزی را با مشخصات شما، در بین تولید کنندگان جستجو کرده و بهترین نوع پلاستیک کشاورزی را خدمت شما اعلام می‌کنند.

تولید پلاستیک کشاورزی

نکته قابل‌ توجه در تولید پلاستیک کشاورزی اضافه کردن، افزودنی ‌های خاص و منحصر به ‌فردی است که جهت ارتقای کیفیت و عمل‌کرد آن به هر یک از لایه‌‌های این نایلون است.  از جمله افزودنی هایی که برای این نایلون ها مورد استفاده قرار می‌گیرد می توان به افزودنی Anti UV اشاره کرد که باعث افزایش طول عمر محصول و مقاومت آن در برابر نور خورشید می‌شود. به علاوه، می‌توان افزودنی هایی را جهت تنظیم دما (افزودنی IR یا مادون قرمز) و ضد مه (افزودنی Anti FOG) به نایلون اضافه کرد.

به خاطر ارتباط مستقیم این نایلون ها با آفتاب، مواد شیمیایی، کودها و سم ها، این مواد را در زمان تولید به آن ها اضافه می‌کنند، تا سبب بالا رفتن مقاومت آن‌ها در برابر این گونه عوامل شوند. در نهایت بالا رفتن کیفیت باعث استقبال بیشتر، خرید، فروش، عرضه و تولید روز افزون این محصول می‌شود. البته که افزودنی‌های زیادی وجود دارد، معمولا متقاضی متناسب با نیاز خود، سفارش می‌دهد. معمولا اگر نیاز خود را بررسی کرده و بدانید که با توجه به محیط موجود خود، باید چه نوع افزودنی را، برای پلاستیک کشاورزی خود سفارش دهید، این طوری پلاستیک عریض کشاورزی خود مقاوم‌تر و طولانی‌تر عمر می‌کند.

قیمت روز نایلون عریض کشاورزی

مشخصات نایلون عریض کشاورزی

نایلون های کشاورزی دارای یک سری مشخصات هستند، همچنین شما اگر مشخصاتی را در ذهن خود دارید که باعث سفارشی سازی فیلم‌های نایلونی می‌شود؛ می‌توانبد، در هنگام ارتباط با همکاران ما آن را مطح کنید، تا همکاران ما، مورد بررسی قرار دهند.  برخی از مشخصات نایلون کشاورزی عبارت اند از:

 • مقاومت خوبی نسبت به سوراخ‌شدگی دارند.
 • پلاستیک‌های کشاورزی معمولا به صورت چند لایه تولید می‌شوند.
 • نایلون‌های عریض کشاورزی دارای خاصیت ضدبخار هستند.
 • پلاستیک‌های کشاورزی می‌توانند اشعه‌ها را جذب و یا دفع کنند.
 • افزودنی‌های مختلفی برای محافظت از پلاستیک‌ها به آن‌ها اضافه می‌شود که با توجه به نیاز خریداران و کاربرد پلاستیک کشاورزی، مقدار افزودنی‌ها متغیر است.
 • پلاستیک‌های کشاورزی با ابعاد و عرض‌های متفاوتی برای نیاز‌های مختلفی تولید می‌شوند.
 • رنگ نایلون‌ها و میزان شفافیت و مات بودن آن‌ها نیز برای خریداران قابل انتخاب است.
 • برای گلخانه‌ها به منظور مسقف کردن آن‌ها استفاده می‌شود.

«بسیاری از کشاورزان و گلخانه‌داران برای بهبود بهره‌وری و افزایش کیفیت محصولات خود از نایلون (پلاستیک) کشاورزی استفاده می‌کنند. استفاده از نایلون کشاورزی برای این افراد، سود و منفعت زیادی را به همراه داشته و می‌تواند وضعیت کسب و کارشان را دگرگون کند. نکته مهمی که باید به آن توجه شود این است که توجه به کاربرد مدنظر برای استفاده از این نایلون امری حیاتی است؛ بسته به نیازتان، می‌توانید از نایلون گلخانه، مالچ، ضدعفونی‌کننده خاک، بسته‌بندی علوفه و یا سایر انواع نایلون کشاورزی استفاده کنید و انتخاب نادرست، بهره‌وری تولید محصولاتتان را کاهش می‌دهد.»

خرید و قیمت انواع نایلون کشاورزی

ویژگی نایلون کشاورزی

با اضافه کردن برخی از افزودنی‌ها، تولید در چند لایه بودن، ابعاد و اندازه های سفارشی که جزء مشخصات محسوب می‌شود. نایلون کشاورزی دارای یک سری ویژگی‌ها می‌شود که عبارت اند از:

 • پلاستیک و نایلون‌های کشاورزی باعث حفظ و تقویت ریشه در گیاهان می‌شود.
 • این نایلون‌، از ورود آفات، بیماری و میکروب به داخل گیاهان و میوه‌ها جلوگیری می‌کنند.
 • در تمام شرایط آب و هوایی با محیط سازگار هستند.
 • نایلون های کشاورزی باعث بهبود در عملکرد کشاورزی می‌شود.
 • جلوگیری از خطرات ناشی به وسیله نایلون های کشاورزی ممگن است.
 • مقاوم در برابر سوراخ شدن و پارگی زود راس هستند.
 • قیمت مناسب نایلون کشاورزی نسبت به جنس محصول

خرید نایلون کشاورزی

کاربرد پلاستیک عریض کشاورزی

این محصول کاربردهای مختلفی دارد و از آن می‌توان در مواردی مانند موارد زیر استفاده کرد:

 • یکی از کاربرد گسترده پلاستیک عریض کشاورزی، برای گلخانه‌ها به منظور مسقف کردن آن
 • به عنوان پوشش برای قسمت‌هایی از ساختمان
 • مسقف کردن محل پرورش قارچ
 • مورد استفاده در دامپروری
 • به عنوان پوشش برای قسمت‌هایی از ساختمان مورد استفاده است.
 • مسقف کردن محل پرورش قارچ
 • استفاده از نایلون عریض کشاورزی برای پوشش بعضی از بنا‌ها و استخر‌ها

انواع نایلون کشاورزی

نایلون کشاورزی انواع مختلفی دارد، همچنین از نایلون کشاورزی در صنایع کشاورزی، ساختمان سازی و برخی از صنایغ دیگر استفاده می‌شود. اما اگر بخواهیم انواع نایلون های عریض کشاورزی را بشناسیم، می‌توان به نایلون های:

نایلون گلخانه: مهم ترین نایلون کشاورزی است، که برای پوشش سقف و دیواره های گلخانه استفاده می‌شود.

نایلون بسته بندی سیلاژ: برای ذخیره سازی سیلاژ و غذای علوفه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نایلون مالچ: مناسب ترین نایلون برای بخش کشت صیفی جات و محصولات کشاورزی است.

نایلون ضدعفونی خاک: برای توسعه و محافظت از خاک، در برابر رشد علف های هرز، انواع آفات، میکروب و بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در کل می‌توان از نایلون های کشاورزی در بخش ها و امور مختلف کشاورزی استفاده کرد، اما این موارد نام برده مهم ترین نوع از، رول های پلی اتیلن کشاورزی هستند.

رول-نایلون-کشاورزی

تولید پلاستیک کشاورزی

نایلون کشاورزی در انواع مختلف مانند یک، دو و چندلایه تولید می‌شود. هرچه قدر ضخامت این نایلون بیشتر باشد، کیفیت آن بالاتر است. این نایلون‌ها در دو نوع گلخانه‌ای و مقاوم در برابر اشعه‌ی یو وی تولید می‌شوند. با توجه به کاربرد نایلون کشاورزی، آن‌ها را در ابعاد بزرگ مانند عرض ۲، ۴، ۶، ۸، ۱۰ و ۱۲ تولید می‌کنند و ضخامت آن‌ها نیز بین ۳۰ الی ۴۰۰ میکرون قابل تغییر است.

پلاستیک--عریض-کشاورزی

کلام آخر 

از ابتدا تا انتهای این صفحه را، با صفر تا صد رول‌های نایلون کشاورزی آشناشدیم. با برخی از مشخصات، ویژگی‎‌ها، کاربرد، نحوه خرید و قیمت گذاری و… الان نوبت به تصمیم گیری است. یعنی این که نیاز شما از خرید نایلون عریض کشاورزی چه می‌تواند باشد. نحوه سفارش پلاستیک های کشاورزی بسیار ساده است. جهت سفارشی سازی و استعلام قیمت خرید نایلون کشاورزی با شماره های همین صفحه تماس بگیرید.

سوالات متداول

نایلون کشاورزی چه انواعی دارد؟

نایلون کشاورزی یکی از پرکاربردترین نایلون‌هاست که انواع مختلفی نظیر گلخانه، مالچ، ضدعفونی کننده خاک و… دارد.

خرید نایلون کشاورزی از ویکی نایلون به چه صورتی است؟

سیستم خرید از ویکی نایلون به شکل مناقصه‌ای است. خریدار درخواست خود را ثبت می کند و سیستم ویکی نایلون به طور خودکار استعلام قیمت را از تامین کننده ها انجام داده و محصول موردنظر را با بهترین قیمت برای خریدار فراهم می کند.

دیدگاه کاربران

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • درود و وقت بخیر
  منظور از نایلون کشاورزی چیه دقیقا؟ نوع خاصی از نایلون که نیست، همون گلخانه و استرچ و ایناست؟ من الان از محصولات کشاورزی برنج تولید می کنم، میخواستم بدونم چه نایلونی باید استفاده کنم، ممنون میشم راهنماییم کنین
  و اگه بخوام از شما بخرم چجوری باید این کار رو انجام بدم

  پاسخ
  • سلام جناب رضایی عزیز
   نایلون کشاورزی انواع مختلفی داره و برای هر کاربردی از یکی از این انواع استفاده میشه. تو محتوای همین صفحه کامل توضیح دادیم درباره این موضوع و به هر کدوم از صفحات زیرمجموعه این نایلون هم که مراجعه کنین اطلاعات کامل مربوط به این محصولات رو میبینین. علاوه بر این اگه اطلاعات بیشتری نیاز داشتین میتونین با ما تماس بگیرین تا کارشناسانمون راهنماییتون کنن.
   در مورد خرید از ویکی نایلون هم باید خدمتتون عرض کنم که میتونین تو صفحه خرید اینترنتی نایلون و نایلکس سفارش خودتون رو ثبت کنین. ما با تامین کننده ها ارتباط میگیریم و با مناسبترین قیمت، این محصول رو برای شما خریداری میکنیم.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست