فیلم استرچ (خرید و قیمت)

 • ارائه چند قیمت مناسب فیلم استرچ
 • خریدی مطمئن و ایمن همراه با پشتیبانی
 • کشسانی بودن فیلم استرچ
 • فیلم استرچ با قابلیت چسبندگی بالا
 • قابل سفارش در ابعاد و اندازه‌های درخواستی
فیلم استرچ

محصولات

نقد و بررسی

در صنایع مختلفی که برای حمل محصولات، نیاز به پالت‌پیچی و بسته‌بندی محصولات وجود دارد، استفاده از استرچ امری ضروری است. فیلم استرچ (Stretch)، یکی از محصولات پلیمری است که به صورت فیلم تولید می‌شود و هدف از آن، بسته‌بندی محصولات برای انتقال به مراکز فروش است. یکی از مشخصات بارز فیلم استرچ بسته بندی قابلیت کشسانی (الاستیک) بالاست که ماده‌ی اولیه برای تولید آن، پلی‌اتیلن سبک خطی (lld) است.

ویژگی کشسانی این نایلون ‌باعث شده تا محتویات بسته‌بندی شده، در بهترین حالت خود حفظ شود و در نتیجه، باعث کاهش ضایعات و صدمات به بار و کارگران درگیر در خط تولید شود. کاربرد فیلم استرچ در مواردی مانند پالت‌بندی قطعات، صنایع خودروسازی، صنایع غذایی، لوازم آشپزخانه و… است. قبل از خرید فیلم استرچ، اطلاع و شناخت کافی از انواع آن می‌تواند شما را در خریدی بهتر و رضایت‌بخش‌تر یاری کند. در ادامه نکاتی درباره ویژگی‌ها، کاربردها، نکات مهم خرید و قیمت فیلم استرچ مطرح شده که توجه به آن خالی از لطف نیست.

بهترین قیمت خرید فیلم استرچ

همه افرادی که به دنبال فیلم استرچ بسته بندی هستند، هم به دنبال قیمت ارزان برای استرچ های فیلم هستند و هم به دنبال استرچ های بسته بندی با کیفیت هستند. قبل از خرید فیلم استرچ اول باید نیاز مشتری مشخص شود، سپس به دنبال قیمت مناسب برای فیلم استرچ بسته بندی گشت. با نگاهی می‌توان فهمید، تولید‌کنندگان و تهیه‌کنندگان بسیاری، با توجه به نوع کسب‌وکارشان، با این فیلم‌های بسته بندی سر و کار دارند. تقاضای زیادی از این نوع فیلم‌ بسته‌بندی، برای اهداف انبارداری، حمل و نقل، بسته‌بندی کالاها و باربری از آن‌ها استفاده می‌شود. تولید کنندگان صنایع مختلف، با توجه به نیازشان، به تعداد و تناژ بالایی، از  استرچ های بسته بندی را خریداری کرده و در انبار خود ذخیره می‌کنند. قیمت فیلم استرچ بنا به عوامل زیادی دائما در حال تغییر است.

حتی در بعضی مواقع به دلیل نوسنات قیمت مواد های اولیه، در بورس کالا به طور ساعتی قیمت ها بالا و پایین می‌شود. پس قیمت خرید فیلم استرچ از آن محصولاتی است که باید از تولید کنندگان معتبر فیلم استرچ استعلام گرفته شود. یعنی شرکت هایی که با توجه به بالا رفتن قیمت مواد اولیه، قیمت‌هارا افزایشی اعلام می‌کنند و موقع پایین آمدن قیمت مواد اولیه قیمت‌ها را کاهشی اعلام کنند. در واقع ویکی نایلون تامین کننده شرکت‌هایی است که قیمت روز و دقیق فیلم استرچ بسته بندی را به طور دقیق اعلام کند.

قیمت مناسب فیلم استرچ از ویکی نایون

شما می‌توانید جهت قیمت های دقیق و به روز، از فیلم استرچ بسته بندی، با ما تماس بگیرید و از قیمت ها مطلع شوید. علت این‌که بهترین استرچ را می‌توانید از ویکی نایلون تهیه کنید، این است که فیلم استرچ بسته بندی از مواد اولیه های پلی اتیلن مثل گرانول پلی اتیلن سبک خطی تولید شده است و این مواد، هم به صورت نو و هم به صورت بازیافتی بسیار، رقابت شدیدی دارد. مخصوصا در بورس کالا.  حالا با توجه به این که ما زیر مجموعه شرکت ویکی پلاست هستیم و هیچ گونه نقشی در بالا و پایین بردن قیمت مواد اولیه نداریم.

به لطف ویکی پلاست رسانه ای معتبر در حوزه پلاستیک هستیم و به دنبال بهترین تولید کننده های فیلم استرچ بسته بندی بوده و با توجه به ارائه قیمت مناسب؛ از فیلم استرچ، ما تولیدی مورد نظر را به عنوان یک تامین کننده معتبر معرفی می‌کنیم. اکنون توجه شما را به ادامه کاربرد فیلم های استرچ بسته بندی و نحوه خرید از ویکی نایلون جلب می‌کنیم. برای مناسب بودن قیمت فیلم بسته بندی کافی است، از مشاوره رایگان قبل از فروش، ویکی نایلون استفاده کنید. این گونه همکاران ما، متناسب با کارشما، در سفارش، خرید رول های استرچ بسته بندی، به شما کمک می‌کنند، تا قیمتی مناسب تر، برای شما رقم بخورد.

انواع فیلم استرچ

مزیت استرچ بسته بندی کیهان پلاستیک

عمده ترین مزیت، وجه تمایز فیلم استرچ ویکی نایلون نسبت به سایر تولیدی‌ها:

 1. قیمت مناسب  استرچ های بسته بندی
 2. .سازگاری با انواع محصولات
 3. دارای چسبندگی عالی
 4. پشتیبانی و مشاوره قبل از فروش و پس از فروش فیلم های استرچ بسته بندی از ویکی نایلون
 5. پنج لایه بودن فیلم استرچ بسته بندی یکی از مهم ترین مزیت این محصول است.

استرچ بسته بندی  همچنین در مدل‌های مختلفی نیز تولید می‌شوند که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • فیلم‌های استرچ UV
 • فیلم‌های استرچ هواکشی
 • فیلم‌های استرچ ضدالکتریسیته ساکن
 • فیلم‌های استرچ رنگی و … .

 استرچ بسته بندی را می‌توان با دست یا از طریق دستگاه بسته‌بندی استفاده کرد؛ استفاده از هرکدام از این روش‌ها بستگی به اندازه کالا دارد، اگر کالای شما کوچک است می‌توانید آن را به‌صورت دستی به دور آن بپیچید. اما درمورد وسایل بزرگ‌تر اگر به دستگاه بسته‌بندی کششی دسترسی دارید، توصیه می‌کنیم از این روش استفاده کنید، زیرا فرآیند بسته‌بندی با اطمینان خاطر صورت می‌گیرد و به تلاش فیزیکی کمتری نیاز دارد.

انواع فیلم استرچ

فیلم‌های استرچ در انواع مختلف دستی و ماشینی تولید می‌شوند و بیشتر جنبه صنعتی دارند. از مهمترین انواع فیلم استرچ بسته بندی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. استرچ پالت بند: برای بسته بندی انواع محصولات و کالا‌ها؛ برای محافظت در حمل و نقل و نو نگه داشتن آن‌ها استفاده می‌شود.
 2. استرچ غذایی: برای بسته بندی محصولات غذایی، مثل: گوشت، مرغ، قارچ و… که در فروشگاه‌های مختلف به فروش می‌رسد استفاد می‌شود.
 3. استرچ علوفه: برای بسته بندی غذای علوفه دام، که در برابر فاسد شدن و خرابی علوفه دام محافظت می‌کند مورد استفاده دامداران و کشاورزان قرار می‌گیرد.
 4. استرچ مبلی: برای بسته بندی مبلمان نو و تعمیر کرده، حتی برای اسباب کشی از استرچ بسته‌بندی مبلمان، استفاده می‌شود.
 5. استرچ رنگی: نوعی دیگر از فیلم‌های استرچ بسته بندی است، در رنگ بندی‌های مختلف که بیشتر جنبه تزیینی برای محصولات دارد.
 6. استرچ صنعتی:  سفارشی‌سازی‌شده برای بسته بندی در  صنایع مختلف، در ابعاد واندازه‌های سفارشی.

مشخصات و ویژگی فیلم استرچ بسته بندی

همه به دنبال محصولی با کیفیت و با قیمتی مناسب هستند. بعضی افراد آنقدر قیمت استرچ بسته بندی برایشان مهم است که از ویژگی‌ها و مشخصاتی که یک فیلم استرچ باکیفیت، باید داشته باشد را قربانی قیمت مناسب نایلون استرچ می‌کنند.  انواع مختلفی دارد و هر کدام برای کالاها و مواد غذایی خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ بنابراین، با توجه به نوع استفاده باید دارای مشخصاتی باشند که مهم‌ترین آن‌ها عبارت‌اند از:

 • چسبندگی بالا
 • انعطاف پذیری و قدرت کشسانی بالا
 • درخشندگی و شفافیت بالا
 • استحکام بالا، و به طور همزمان، سبکی و نازکی
 • مناسب برای استفاده دستی و دستگاهی
 • قابلیت اضافه‌کردن انواع افزودنی‌ها
 • سفارشی‌سازی در سایز و ابعاد مختلف

ویژگی کشسانی‌بودن فیلم استرچ، باعث شده تا محتویات بسته‌بندی شده، در بهترین حالت خود حفظ شود و در نتیجه، باعث کاهش ضایعات و صدمات به بار و کارگران درگیر؛ در خط تولید می‌شود. این محصول در این صنعت استفاده های زیادی دارد. استرچ فیلم از مواد درجه یک پتروشیمی تولید می‌شوند؛ به همین دلیل کیفیت بالایی دارند و همین موضوع باعث شده تا جایگزین بسیار خوبی برای روش های قدیمی بسته بندی باشد.

مشخصات و ویژگی‌های فیلم استرچ

نکات مهم برای خرید فیلم استرچ

یکی از نکات مهم درباره این محصولات، این است که کیفیت آن‌ها نسبت به سایر روش‌ها و محصولات بسته‌بندی بالاتر است و همزمان از صرفه اقتصادی بالاتری نیز برخوردار هستند. برای خرید فیلم استرچ، بهتر است یک سری نکات را در نظر بگیرید:

 1. محصولی که تهیه می‌کنید، حتما از کیفیت بالایی برخوردار باشد؛ هیچوقت کیفیت را فدای قیمت پایین نکنید!
 2. شرکتی که این محصول را از آن‌ها خریداری می‌کنید، شرکت معتبری باشد و در کنار پشتیبانی خوب، در شرایط مختلف پاسخگو باشد.
 3. از آنجایی که قیمت فیلم استرچ دائما در حال تغییر است، توجه کنید که قبل از خرید، حتما مجددا استعلام قیمت بگیرید.
 4. به رسمی بودن یا غیر رسمی بودن خرید دقت کنید. در صورت خرید رسمی فیلم استرچ، ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده نیز به فاکتور اضافه می‌شود.

«در بخش‌های مختلف صنعت، بسته‌بندی همیشه حرف اول را می‌زند. چه کسب و کارهای زیادی که علیرغم کیفیت مناسب محصولاتشان، به دلیل بسته‌بندی نامناسب و تخریب محصول هنگام حمل و نقل، متضرر شده و متحمل خسارات هنگفتی شدند. استفاده از انواع مختلف فیلم استرچ نظیر استرچ پالت بند، استرچ غذایی، استرچ بسته بندی علوفه و…، می‌تواند level کسب و کار شما را ارتقا دهد و یک سر و گردن، شما را بالاتر از رقیبانتان قرار دهد. فقط به این نکته توجه کنید که کیفیت را فدای قیمت ارزان نکنید؛ از فیلم استرچ با کیفیت متناسب با کسب و کارتان استفاده کنید و مطمئن باشید که ده‌ها برابر هزینه‌ای که برای بسته‌بندی کرده‌اید دوباره به کسب و کارتان برخواهد گشت.»

عوامل مهم در کیفیت استرچ بسته بندی

دو عامل بسیار مهم در کیفیت تولید سلفون استرچ وجود دارد که عبارتند از :

 1. میزان کشسانی بودن فیلم استرچ : کشسانی هر ۱ متر تا ۱۰ متر فیلم استرچ بسته بندی که قبل از خرید باید در نظر بگیرید.
 2. خاصیت چسبندگی : یکی دیگر از عوامل مهم میزان چسبندگی استرچ بسته بندی است که بتوان به راحتی هر محصولی را بسته بندی کرد ، که خاصیت چسبندگی نیز به صورت تضمینی ارئه می‌شود .

 

کاربرد فیلم استرچ

کاربرد فیلم استرچ

یکی از مهم‌ترین و رایج‌ترین کاربردهای این محصول، بسته‌بندی پالت‌هاست. در جابه‌جایی پالت‌ها برای بارگذاری در کشتی و هواپیما به منظور صادرات محصولات تولیدی، استفاده از فیلم استرچ بهترین گزینه است. از کاربردهای دیگر آن، می‌توان به بسته بندی مواد غذایی و بسته بندی علوفه اشاره کرد. تقریبا، اکثر صنایع برای عرضه محصولات خود به بازار، نیاز به بسته‌بندی آن‌ها دارند. بسته‌بندی علاوه بر اینکه کار دپو محصولات را راحت‌تر می‌کند، فرآیند حمل و نقل کالاها را نیز تسهیل کرده و موجب عرضه آسان‌تر آن‌ها می‌شود. به طور کلی، کاربردهای فیلم استرچ شامل موارد زیر است:

 • پالت‌بندی قطعات
 • صنایع خودروسازی
 • صنایع غذایی، صنایع بهداشتی و داروسازی
 • لوازم آشپزخانه
 • رایانه و لوازم جانبی آن
 • مبلمان اداری و منازل
 • کلیه صنایع بسته بندی

نحوه خرید فیلم استرچ در ویکی نایلون

در ویکی نایلون شما می‌توانید سفارش خود را برای خرید فیلم استرچ مورد نظر متناسب با ابعاد و اندازه‌های دلخواه، افزودنی مورد نظر، ضخامت‌، رنگ، نوع آن و… ثبت کنید. پس از ثبت سفارش شما، کارشناسان ما در ویکی نایلون به شما کمک می‌کنند تا با بهترین قیمت -که از تامین‌کننده‌های ویکی نایلون استعلام گرفته شده است- محصول خود را خریداری کنید. برای ثبت سفارش خرید خود می‌توانید به سرویس استعلام قیمت و خرید آنلاین نایلون مراجعه کنید. علاوه بر این، اگر نیاز به مشاوره قبل از خرید داشه باشید، کافی است که با همکاران ما با شماره ۰۲۱۷۷۹۳۹۶۰۱ تماس بگیرید تا شما را در راستای خرید بهتر و مطلوبتر راهنمایی کنند.

خرید و استعلام قیمت فیلم stretch (استرچ)

استعلام قیمت فیلم استرچ

قیمت فیلم استرچ، به دلیل نوسانات قیمت ارز و قیمت جهانی مواد اولیه پلیمری، دائما در حال تغییر است. علاوه بر این، روش تولید، میزان اتلاف ماده اولیه و افزودنی‌های استفاده شده در محصول، بر روی قیمت نهایی تاثیر فراوانی دارد. در نتیجه، متاسفانه امکان درج قیمت فیلم استرچ در سایت وجود ندارد. شما می‌توانید برای استعلام قیمت، با شماره ۰۲۱۷۷۹۳۹۶۰۱ تماس بگیرید و پس از کسب اطلاعات بیشتر، برای خرید فیلم استرچ اقدام کنید. همچنین می‌توانید با ثبت سفارش خود در ویکی نایلون، از خدمات سرویس استعلام و خرید آنلاین نایلون و نایلکس بهره‌مند شوید.

سوالات متداول

قیمت هر کیلوگرم فیلم استرچ چه قدر است؟

 با توجه به تغییرات روزانه قیمت مواد اولیه پلاستیک پلی اتیلن سبک پتروشیمی خواهشمند است جهت اطلاع از قیمت محصولات با واحد فروش ویک نایلون تماس بگیرید.

آیا امکان چاپ بر روی نایلون استرچ وجود دارد؟

به دلیل کشش و تغییر شکل این فیلم ها در حین استفاده، قابلیت چاپ لوگو و طرح بر روی این محصول امکان پذیر نیست.

فیلم استرچ در چه رنگ هایی تولید می شود؟

رایج ترین رنگ شفاف بوده و بعد از آن رنگ مشکی بیشترین سهم را به خود اختصاص می دهد. تولید این محصول در رنگ دلخواه مشتری نیز امکان پذیر است.

نحوه استفاده از استرچ پالت به چه صورت است؟

فیلم استرچ را می توان هم با دست و هم با دستگاه استرچ پالت استفاده کرد. اگر تعداد پالت ها کم باشد، به عنوان مثال کمتر از ده عدد پالت در روز، می توان از سیستم دستی برای استرچ کردن پالت استفاده کرد ولی برای تعداد بیشتر استفاده از دستگاه استرچ پالت توصیه می شود.

دیدگاه کاربران

۴ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  ممنون از محتوای خوبتون
  ما تولید کننده یه سری دستگاه هستیم که سایز بزرگی دارند (حدود ۱.۵ متر ارتفاع دستگاهه و ۱ متر در ۱ متر هم طول و عرض داره) میخواستم بدونم برای بسته بندی این دستگاه ها استفاده از فیلم استرچ گزینه مناسبیه؟

  پاسخ
  • لطفا با کارشناسان ویکی نایلون در ارتباط باشید، تا شما رو در رابطه با بسته بندی، مورد نظر راهنمایی کنند.

   پاسخ
 • درود
  من ۲ تن فیلم استرچ عرض ۳۰ سانت میخوام برای کارم، از سه چهارتا سایت قیمت گرفتم، تفاوت قیمت ها خیلی زیاد بوده، حدود ۲۰-۳۰ هزارتومن اختلاف قیمت بین قیمتایی که بهم دادن بوده. دلیل این اختلاف قیمتا چیه و چجوری میتونم بفهمم کدوم قیمت درسته و اینکه شما تو سایتتون قیمت ندارین؟ خودتون فروشنده این؟ سیستم فروشتون چجوریه؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز
   وقتتون بخیر باشه
   معمولا دلیل این اختلاف قیمت ها به کیفیت مواد اولیه مصرفی برمیگرده، بسته به اینکه از مواد ضایعاتی، مواد درجه ۲ یا مواد درجه ۱ استفاده شده باشه، قیمت فیلم استرچ موردنظر شما میتونه تغییر کنه. برای اینکه خرید مطمئن تری داشته باشین، ما پیشنهاد میکنیم که از طریق این لینک سفارش خودتون رو توی ویکی نایلون ثبت کنین. کارشناسان ما از تامین کننده هامون قیمت های لحظه ای فیلم استرچ رو جمع آوری میکنن و در اختیارتون میذارن و شما میتونین همزمان هم از قیمت ها مطلع باشین و هم از مشاوره کارشناسانمون برای خرید بهره مند بشین و هر کدوم از قیمت ها رو که انتخاب کنین ما با همون قیمت محصول رو براتون خریداری میکنیم. باز هم اگه نیاز به اطلاعات بیشتری داشتین با ما تماس بگیرین تا راهنماییتون کنیم. ۰۲۱۷۷۸۹۳۸۱۴

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست